Ngushllime Per Djalin

Pasi i shpreh ngushllime Behxhetit, Xhavit Haliti i thot: "Unë Behxhet jam në gjendje me të bë be, jo me 24 por me 48 pleq, që nuk kam dorë në vrasjen e vëllait tuaj, Ahmet djalin e Kasum Shalës nga Damaneku që kishte me ardhur me mua në Doboj. Te gjithe para kesaj historie tragjitke per kete familje nuk i gjejme dot fjalet e ngushllimit´,sepse goja na. Ngjarja e rëndë në Lipjan: Babai vdes duke e pritur djalin e zhdukur. admin1 - October 18, 2019. Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. " (në një version tjetër shtohet) "Sepse ajo [vizita e varrezave] ju kujton botën tjetër. "Me ta kput shpirtin": Ky është Kosovari që ndërroi jetë në Zvicerr (FOTO). Babai vdes duke e pritur djalin e zhdukur. fjalëkalimi juaj. Pasthirrma q shprehin prshndetje t ndryshme, mirnjohje, mallkime, sharje, ngushllime 435 12. Te lumt pena Ore Idriz Zeqiraj,Mir jau din Dredhit kuqloshave por Ma mir jau di,kur u bashkun dy Gjermanit (kur u bashkue Kombi GJerman)pararoja staliniste e Udhhequn nga Polpoti Ibrahim Kelmendi e Xhafer Durmishi me disa Faqez te LPKes,marrshun rrugve te Berlinit bashk me alldasht e tyne Marksistat Gjerman kunder kti bashkimi. Familja në pritje të Shqipdonit goditet nga vdekja e babait të tij, raporton T7. Nëse i shprehim ngushëllimet me shkrim në një letër ngushëllimi të postuar, të dërguar me e-mail, të botuar apo të publikuar në në rrjetet sociale, edhe pse s’ka asnjë strukturë detyruese përmbajtësore të dhënë në formë përfundimtare, mirë do të ishte të respektohej një e tillë dhe të fillohej shkrimi, së pari, me mënyrën se si kemi mësuar për lajmin e. Ngushllime familjes Dervishi. Pesë ditë nga zhdukja e 23-vjeçarit nga Lipjani, nuk ka asnjë lajm. Quhem Francesk Vukaj, me 24 mars te 2003 me vrane djalin karabinieret vetem per racizem nga ai moment arrita te zbuloje te gjitha provat qe vertetonin kushe e vrau djalin tim. Djali im Dardani, me kishte verejtur që dje, ai, pra Dardani sot ishte i lërë e pa punë po as mësim nuk pati dhe sapo erdha nga kafja e mengjesit, më ka verejt se diqka nuk po më punohet si zakonisht, duke kanstatuar plogështin time më tha :. "Dhimbje madhe, vështirë të gjesh fjalët. Posa shohin se po lëviz ndonjë makinë, të rinjtë dalin për të pritur mysafirët për ngushllime, derisa në oborr kishte jo pak familjarë e miqë në ditën e dytë të pameve. Ajo Buqja do i plum koke,26 vjet ajo me benz 50 mij euro e dehur, me falni per keto shprehje o Njerz. Familjarët që po prisnin njerëz për ngushllime, nuk deshën të flisinin para kamerës, mirëpo televizionit T7 i thanë se se nuk mund t'i dinë arsyet e zhdukjes së djalit të tyre. Objekti i morfologjis. Babait te djalit ti thote ka shtetin qe I del per zot. Ngushëlloj bashkëshorten e tij, djalin dhe vajzën, mikun tim Zenel Neziri dhe gjithë familjen e gjerë Neziri kudo që gjenden ata. Qytetarët kishin ditën e kishës dhe të pazarit. Ngushllime familjes Nuhija - Duration: 12:07. Nuk ishte e drejte as per ty as per vajzen te ikje kaq papritur. 0 18/10/2019 19:32 Kryetari i VV të Lipjanit: Imri Ahmeti bënë pazare e tregti me toka e pronat komunale Familjarët që po prisnin njerëz për ngushllime, nuk deshën të flisinin para kamerës, mirëpo televizionit T7 i thanë se se nuk mund t'i dinë arsyet e zhdukjes së djalit të tyre. Edhe pse nuk jam deshmitar i jehovait kam mar pjese. May your family be in the hearts and minds of all of us. te betohem se une do te kujdesem per te tre, do kujdesem per djalin tende te vogel, do mundohem te mos i mungoj as edhe me e vogla loder, do kujdesem edhe per nenen e femive te tu per gjith familjen,te dashurit e tu ti ishe. " (në një version tjetër shtohet) "Sepse ajo [vizita e varrezave] ju kujton botën tjetër. E më pas, Shqipdon Aliu do të udhëtonte për në Prishtinë për ta takuar. Ka pasë raste një qind vjeçare që ka shku element zinxhir, duke u multifiku, duke u shumu ai. Lotët ishin shterrur, për Avniun, për Zenelin, ata mbaheshin, që ti presin si duhet ata që vinin për ngushllime. Rugoven per me ja kumtu lajmin se eshte vrar Hashimi. Për fatin tonë t’keq e t’zi, kishte gjithçka. All members need to abide by this group's rules. Flickr members who do not fit that criteria, or who only have non-artistic nude/porn photos in their stream, or no photos at all, will be banned - no exceptions. Ja cfare thon mediat franceze per vdekjen e florencit nuk do ta besoni. Mungesa e fotove në profilet përkatëse në Insatagram kanë mjaftuar që të përflitet për një ndarje të mundshme të çiftit. Ngushllime ma te thella shume i nderuari Visar Zhiti, ty dhe Familjes. Shprehi ngushllime familjes Delija Nanës Shehide per djalin Muhametin qe sot ka ndrruar jetë në moshen 65 vjeqare,. Quhem Francesk Vukaj, me 24 mars te 2003 me vrane djalin karabinieret vetem per racizem nga ai moment arrita te zbuloje te gjitha provat qe vertetonin kushe e vrau djalin tim. Tiranë, 21 nëntor 2013 - Politika është tronditur nga humbja tragjike e deputetit Sokol Olldashi, si pasojë e një aksidenti në aksin rrugor Tiranë- Elbasan. Objekti i morfologjis. Tu sekstroj makinat dhe vilat qe I kane bere me droge e vrasje. Kanë kaluar dy vjet nga vërshimet e vitit 2016 në Hasanbeg të Shkupit, por familja Fejzullahu atë ditë e kujton si sot dhe nuk po mund t'i mbajë dot lotët. Nuk ishte e drejte as per ty as per vajzen te ikje kaq papritur. OPINIONE; Pritja të presidenti, Ilir Meta për Festa të Nëntorit dhe Panairi i Prodhuesve Bujqësor në Tiranë. Ende është e flaktë dëshira e Isufit për. Më vonë, ndërsa familja po jetonte në një vend tjetër, burri i saj vendosi të digjte certifikatën e martesës, ta largonte gruan që ishte shtatzënë dhe djalin dhjetëvjeçar e të bëhej prift. Vendi dhefunksionii pasthirrmaven fjali 435 12. Ngushllime familjes ! 13/03. Prof Dr ADEM LIMANI te qoft i leht dheu i kosoves ,Ngushllime Familjes Limani”, ka shkruar Munishi. Ai la pas vetës një bagazh të madh artistik kryesisht të zhanrit komik. “Kam frikë se nuk do të më gjejë djali gjallë kur të vijë,” thoshte ndonjëherë në bisedat tona të shpeshta, dhe fliste, dhe fliste, dhe fliste për Zefin… si nëna për djalin. Ka pasë raste një qind vjeçare që ka shku element zinxhir, duke u multifiku, duke u shumu ai. Une jam Musliman Pergjithmon! Proud to be a Muslim!. Lotët ishin shterrur, për Avniun, për Zenelin, ata mbaheshin, që ti presin si duhet ata që vinin për ngushllime. Fax: 00355 42 403 206 Tel: 00355 42 403 207/08/09 E-mail: [email protected],. Nena Ibadete e vetme me dy femijet jetim vajzen Mirjeten dhe djalin Mirlindin kerkon ndihme te gjerave ushqimore, higjenike dhe veshmbathje per femijet pasi nena Ibadete me lot ne sy tregon se nuk ka as 1kg miell ne shtepi per te i dhene buke femijeve te cileve i ka vdekur Kryefamiljari i shtepis para 2 viteve. Babai vdes duke e pritur djalin e zhdukur. This page was created on 2010 by the main admin Bini,and now is managed by. Sophie Brussaux, aktore filmash për të rritur, solli në jetë Adonis në tetor të 2017-s, por Drake e mbajti djalin të fshehtë deri kur publikoi albumin “Scorpion” në qershor të 2018-s. Njoftim për të pame për Sherife Pnishi Muhadri. Shfrytezoj rastin per te shpreh edhe une ngushllime nga thellsia e zemres per familejn e viktimave. Në kufi na kanë nal e na kanë sjell direkt këtu në Prishtinë", ka rrëfyer A. 4 prill 2015 - Vdekjen e babait e konfirmon edhe vetë Mërgim Mavraj. Kanë kaluar dy vjet nga vërshimet e vitit 2016 në Hasanbeg të Shkupit, por familja Fejzullahu atë ditë e kujton si sot dhe nuk po mund t'i mbajë dot lotët. Profeti (Paqja qoftë mbi të!) ka thënë: “Më herët jua ndalova të vizitoni varret, por tani vizitojini ato. Faleminderit per ngushellimin. ” (Muslimi 977, Tirmidhi 1054). Përveç të tjerëve për ngushllime e kanë thirrur edhe Azem Syla (e pastaj) e Xhavit Haliti. Babai vdes duke e pritur djalin e zhdukur 6 months ago LipjaniNews. Objekti i morfologjis. Ka pasë raste një qind vjeçare që ka shku element zinxhir, duke u multifiku, duke u shumu ai. "Princeshat". Prokurorja Villma Ruskoska ka njoftuar sot se procesi gjyqësor për organizatorët e 27 prillit të viti 2017 është. -Kamer, çu e banja per hajr! - S'kam munsi, po masi po m'pret,qe po ja shtoj edhe dy mijë banka, ma shumë s'muj. Djali im Dardani, me kishte verejtur që dje, ai, pra Dardani sot ishte i lërë e pa punë po as mësim nuk pati dhe sapo erdha nga kafja e mengjesit, më ka verejt se diqka nuk po më punohet si zakonisht, duke kanstatuar plogështin time më tha :. Keshtu duke kaluar lshtepi pas shtepije i ra ne sy nje karrige para dyerve te oborrit si shenje e tradites kur vdes dikush per t'i pritur njerezit per ngushllime. Ky Njeri ne vitin 2008 e shpetoj çunin tim nga nje mjet i Huaj ne Rrug te frymarrjes. fjolla wrote at 30. Postimi i plotë: Tashme sapo e nxorrem nga germadhat e hotel Tropikal, te ndjerin Shemsedin Abazi, nga Livoqi i Eperm i Gjilanit. Mashtruesi ketu nuk pati sukses. Familjarët që po prisnin njerëz për ngushllime, nuk deshën të flisinin para kamerës, mirëpo televizionit T7 i thanë se se nuk mund t'i dinë arsyet e zhdukjes së djalit të tyre. Va,rrimi i tij bëhet sot në fshatin Astrazup të Malishevës në ora 14:00. Ka kohë që Kaltrina Selimi nuk ka postuar asnjë fotografi në rrjetet sociale, e aq më pak projekte të reja. Dhuna shprtheu para syve e veshve t dy milion. Të nesërmen me 26 mars Kurti u zgjua për dy orë por më pastaj prapë u gjet në komë. Babai vdes duke e pritur djalin e zhdukur. Familja në pritje të Shqipdonit goditet nga vdekja e babait të tij, raporton T7. Me shume dhembje mora lajmin per ndarjen nga jeta te kojshis e bashkevendasit tim Muhamet Halim Delija qe ende spo mundem te besoj se nuk eshte me ne mesin ton ,po shume e shkurt qenka jeta. Pershendetje per ata qe meritojn. Vizitoni portalin TeksteShqip per me shume tekste dhe klipe shqiptare. me te vertet shum e dhimbshme. Vdekja e 11- vjeçarit nga Mitrovica ka tronditur të gjithë. Familjarët që po prisnin njerëz për ngushllime, nuk deshën të flisinin para kamerës, mirëpo televizionit T7 i thanë se se nuk mund t’i dinë arsyet e zhdukjes së djalit të tyre. Por, ka edhe fate n'fatkeqësi. Per mua, ajo qe ndodhi ishte tragjike dhe tronditese. Objekti i morfologjis. Kaluam sigurisht qaste të cilat nuk shlyhen lehtë nga. Pesë ditë nga zhdukja e 23-vjeçarit nga Lipjani, nuk ka asnjë lajm. December 2, 2011 at 3:52 pm t'ja filloje per kryekomunistin qe e percolli djalin e Zogut dhe tani leshon lot krokodili, ky ishte komunisti i pare, dhe u munue te beje dicka per mbretin duke e kujtue me nonje rruge. 2012) - Para se lexuesit të fillojë leximin e këtij shkrimin për Ibrahim Kadri Krasniqin nga Smallusha e Lypjanit, do sqarojmë përpjekjet përcaktuese tona, lidhur me vdekjen apo mbytjen e Ibrahim Krasniqit me 16 qershor 1982 në burgun famkeq CZ të Beogradit. M’la mu edhe qiken ne shpi dhe m’tha “Derisa te del vllaut yt prej shpis Une nuk vi aty”, Vllai erdh per vizit! – Pershendetje histori te jetes Si qdo kush qe po shprehemi per problemet qe kemi edhe un pata deshir te marr mendim te njerzeve. 23 vjecari donte që nusen […]. Ngushllime familjes per djalin, qofshi shendosh me te tjeret! E natyrisht si shume faktor te tjere qe marrin jete njerzish dhe teknologjia, do ta marre pjesen e vet dhe jo pak shqiptare kane vdeke ne rruge! I vetmi element pozitiv qe ka mbetur ne nje shoqeri pluraliste te ndare njerzit me pikpamje te kunderta eshte kolektiviteti ne mjediset. Pasi ka dalë nga banesa e parë, i është drejtuar tjetrës ngjitur, ndërsa ka qëlluar ndaj djalit të Demirit, gruas së tij dhe dy fëmijëve të mitur, 17 dhe 9 vjeç. Ky Njeri ne vitin 2008 e shpetoj çunin tim nga nje mjet i Huaj ne Rrug te frymarrjes. Përveç të tjerëve për ngushllime e kanë thirrur edhe Azem Syla (e pastaj) e Xhavit Haliti. Sa tepër duke fjalët. Ne mbremje kam vajtur per ngushlime te familja e Ndrek Luces dhe me beri pershtypje qeleshja e bardhe qe mbante ne koke i ndjeri Ndrek Luca. Prof Dr ADEM LIMANI te qoft i leht dheu i kosoves ,Ngushllime Familjes Limani", ka shkruar Munishi. Kur mendova se nuk është asnje përson nga Kosova dhe trojet etnike, ashtu befas takova mikun tim, Ali Dacin nga Rozhaja, nënkryetar i shoqatës "Kosova per Sanxhakun', kryetarin e shoqatës, Ismet Azizin, anëtarin e kryesisë, Safet Hadroviq dhe anëtaren e shoqatës, zonj. fjalëkalimi juaj. Mashtruesi ketu nuk pati sukses. Nuk i bie dot telefonit nga larg e ta ngushëlloj, nuk kam fuqi. Djalin qaje. "Kam frikë se nuk do të më gjejë djali gjallë kur të vijë," thoshte ndonjëherë në bisedat tona të shpeshta, dhe fliste, dhe fliste, dhe fliste për Zefin… si nëna për djalin. Ngushllime 🙏 RIP #Ergi 🙏 A photo posted by bleromuharremi (@bleromuharremi) on Nov 21, 2016 at 11:53pm PST. Më vonë, ndërsa familja po jetonte në një vend tjetër, burri i saj vendosi të digjte certifikatën e martesës, ta largonte gruan që ishte shtatzënë dhe djalin dhjetëvjeçar e të bëhej prift. 3, Njesia bashkiake nr. Per reklama, spote publicitare dhe bannera kontaktoni me redaksine Tone me ane te postes elektronike: [email protected] Adresa: Rr. " Ylli of Paris, France "ngushlime per djalin. Ai i ka shprehur ngushëllime familjes Abazi, që përpos …. 4 255 pëlqime · 33 duke folur në lidhje me këtë. Sabina Zumberi er på Facebook. I pa harruar qofte kujtimi per djalin e dashur, burrin e devotshem,baben e. Familjarët që po prisnin njerëz për ngushllime, nuk deshën të flisinin para kamerës, mirëpo televizionit T7 i thanë se se. “Kam frikë se nuk do të më gjejë djali gjallë kur të vijë,” thoshte ndonjëherë në bisedat tona të shpeshta, dhe fliste, dhe fliste, dhe fliste për Zefin… si nëna për djalin. Per disa njerez, jeta eshte nje rrugetim drite Ata ndricojne jetet e atyre qe i rrethojne dhe kete e bejne: Here me nje ide Here me nje fjale te embel Here me nje liber qe u dhurojne Here me nje zgjatje dore ne kohe nevoje Here me nje keshille zemre Qofshi te tille dhe u rrethofshi nga njerez te tille!. Me anë të një postimi emocionues në Facebook, mbrojtësi i Kombëtares jep lajmin e kobshëm duke cituar edhe një fragment nga Kur'ani. Sa tepër duke fjalët. Qytetarët kishin ditën e kishës dhe të pazarit. Krahas trashëgimisë kulturore në rrethinën e Ferizajt, e rëndësishme mbetet për hulumtim trashëgimia shpirtërore, e cila deri më tani, asnjë herë të vetme nuk është eksploruar nga ndonjë autorë ferizajas. Ngushllime familjes Nuhija - Duration: 12:07. Pasi u shprehem ngushllime Gjergjit dhe bashkeshortes se Ndrekes, une e pyeta Gjergjin per qeleshen e bardhe dhe pergjigjen e mora nga Mamica. -Kamer, çu e banja per hajr! - S'kam munsi, po masi po m'pret,qe po ja shtoj edhe dy mijë banka, ma shumë s'muj. 4 posts published by qdpress during June 2015. Mashtruesi pa nje pa dy u fut brenda dhe u prit sipas tradites. Familja në pritje të Shqipdonit goditet nga vdekja e babait të tij, raporton T7 Familjarët që po prisnin njerëz për ngushllime, nuk deshën të flisinin para kamerës, mirëpo televizionit. Por, frika e rikthimit në Shqiperi bëri që ajo ti jepte fund jetes duke u vetevarur me kabllon e televizorit, ndërsa e ema kishte shkuar te bente pazarin ndersa e motra kishte dalë të luante me shokët. Konsideroj se trajtimi i kësaj fushe është dukur fushë e thatë, për të cilën duhej kërkuar shumë punë e mundë. Duket sikur familja Gashi ka dhe një ditë më shumë jetë falë mëshirës së Miniçit. Pos tjerash, thanë se Shqipdoni asnjeherë nuk ka sjellë probleme në shtëpi. Fatkeqësisht kishte gjithçka. Ky Njeri ne vitin 2008 e shpetoj çunin tim nga nje mjet i Huaj ne Rrug te frymarrjes. Shumë të dashur shokë, bashkëveprimtarë e bashkëluftëtarë, miq, partnerë afaristë e të njohur të ndryshëm! Më 19 qershor e përfunduam pritjen e rezervuar për ngushëllime. Per reklama, spote publicitare dhe bannera kontaktoni me redaksine Tone me ane te postes elektronike: [email protected] Adresa: Rr. Familja në pritje të Shqipdonit goditet nga vdekja e babait të tij. Ngushllime familjes, dhe me vjen keq qe ne kete rast me duhet te shprehem si ne vijim. Mos e leni pa komentu ngushllime per ket vlla Dhe komplimente talentit Qe e ka shkru dhe e ka kendu kengen Like dhe shperndaje kengen qe ja kushtoj Arjeta Elmirit Elmiri vllau jone - Kenga per 19. Ngushllime familjeve" ka shkruar Sela. Skender Hutra. me te vertet shum e dhimbshme. 18 tetor 2019 - 20:08; Pesë ditë nga zhdukja e 23-vjeçarit nga Lipjani, nuk ka asnjë lajm. te betohem se une do te kujdesem per te tre, do kujdesem per djalin tende te vogel, do mundohem te mos i mungoj as edhe me e vogla loder, do kujdesem edhe per nenen e femive te tu per gjith familjen,te dashurit e tu ti ishe. Gramatika e gjuhs shqipe. Ngushllime familjes Dervishi. Komente nga lexuesit: Koment nga GUEST më 2008-12-30 17:38:12 jam rizah neziri nga podujeva jam dhandrri ite ndjerit veli sylejmanit ZOGU po ashtu jam edhe bashk luftetar i ti kur mora lajmin per ngjarjen tragjike per humbjen e mete dashurit tim mikut vllaut dhe shokut te pa ndashem nga lufta e gjer me at dit kur e lajmin per vdekjen e ti mukan ngulur te dy kembet ne dhe sepse ekam pasur mik. Babai vdes duke e pritur djalin e zhdukur. E më pas, Shqipdon Aliu do të udhëtonte për në Prishtinë për ta takuar të dashurën. Mos e leni pa komentu ngushllime per ket vlla Dhe komplimente talentit Qe e ka shkru dhe e ka kendu kengen Like dhe shperndaje kengen qe ja kushtoj Arjeta Elmirit Elmiri vllau jone - Kenga per 19. Familja në pritje të Shqipdonit goditet nga vdekja e babait të tij, raporton T7. Të dielën u nis me një furgon për në Lipjan. IsufFejzullahu, humbi djalin e tij Furkanin, dhe mbesën Elifen16 muajshe. Më pas duhet marr me të mirë shefin në zyre që të miratoj pushimin e kërkuar. Per me shume video dhe lajme klikoni www. Në të gjitha shkollat e …. Ka kohë që Kaltrina Selimi nuk ka postuar asnjë fotografi në rrjetet sociale, e aq më pak projekte të reja. Babai humb jetën duke e pritur djalin e zhdukur. Ngushllime për familien dhe shoqërin e Dritanit, njashtu edhe për familien e bashkudhëtares "pasi thon disa këtu se ishe edhe dikush në automjet", ndërsa ngushllime edhe për fjalen e lirë dhe një copë të mirë demokracie të Shqipëris dhe gjithë Shqiptarëve. Ismet Sylejmani Me udhëheqësin e popullit shqiptar Ali Ahmeti në ngushllime te familja Zekaj, për vdekjen e atdhetarit e patriotit, luftëtarit e veteranit invalid të UÇK-së, të pavdekshmit Qazim Zekaj Zemra e patriotit Qazim Zekaj, këtij burri të urtë, të madh e të lavdishëm të Atdheut, ndali akrepat e saj! U shua pergjithmonë trupi iRead More. Varet nga njeriu ti zoteri,ka njerez me me shume diploma se ty qe marrin pjese ne ushtri,po ti nuk i di keto se e ke te shesesh pordhe me ate $38 qe merr. Learn how your comment data is processed. "Une me djalin jam kanë në punë në Bar, po për shkak të gjendjes që u kriju e kem ndërpre punën e na u ka desht me u kthy në Kosovë. “Une me djalin jam kanë në punë në Bar, po për shkak të gjendjes që u kriju e kem ndërpre punën e na u ka desht me u kthy në Kosovë. Një person rreth moshës 60 vjeçare i një firme ndërtimore ka vdekur si pasojë i vetaksidentimit në Milloshevë. Fatmiri nuk më la vetëm por. E une huk tham te mos i demaskoje komunistat por Luvigj ****(e kemi fshire pasi komentuesi nuk ka gjete fjalen e pershtatshme) t’ja filloje per kryekomunistin qe e percolli djalin e Zogut dhe tani leshon lot krokodili, ky ishte komunisti i pare, dhe u munue te beje dicka per mbretin duke e kujtue me nonje rruge, bust e tj. Komente nga lexuesit: Koment nga GUEST më 2008-12-30 17:38:12 jam rizah neziri nga podujeva jam dhandrri ite ndjerit veli sylejmanit ZOGU po ashtu jam edhe bashk luftetar i ti kur mora lajmin per ngjarjen tragjike per humbjen e mete dashurit tim mikut vllaut dhe shokut te pa ndashem nga lufta e gjer me at dit kur e lajmin per vdekjen e ti mukan ngulur te dy kembet ne dhe sepse ekam pasur mik. Babai vdes duke e pritur djalin e zhdukur. Shoqata Mushtishti Shpreh Ngushllime per Gjith Familjen Mustafa. Ngushllime familjes Dervishi. Edicioni Familjarët që po prisnin njerëz për ngushllime, nuk deshën të flisinin para kamerës, mirëpo televizionit T7 i thanë se se nuk mund t'i dinë arsyet e zhdukjes së djalit të tyre. Zoti i dhashte force edhe bashkeshortes edhe z. OPINIONE; Pritja të presidenti, Ilir Meta për Festa të Nëntorit dhe Panairi i Prodhuesve Bujqësor në Tiranë. Scribd adalah situs bacaan dan penerbitan sosial terbesar di dunia. Nena e florencit pasi mori vesh per djalin e tjj i ra te fikt ja cfare tha. Ngushllime familjeve" ka shkruar Sela. com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: [email protected] Babait te djalit ti thote ka shtetin qe I del per zot. VII/3 Msimdhnsi: Agron Gashi Prishtin, 2009 Fonetika, Morfologjia, Sintaksa, Leksikologjia. Bli medlem av Facebook for å komme i kontakt med Sabina Zumberi og andre du kanskje kjenner. 15 vjeçari, Argjend Bekaj njoftohet të ketë humbur jetën në një aksident teksa po kthehej nga puna ku ishte punësuar dy ditë më parë. "Ngushllime per Qendrim Kelmndin! Zoti ju Forcofte per te perballuar kete dhimbje te madhe. E botën që e doni, e punoni për to shum, s'ka kurgjo ma mir se ktu ku jetoj un, sa kam qen i lumtur që ni dit do t'vij n'jet, edhe ni koh e shkurt shum afër pat mbet, shum rand gabove me at çka e veprove, pa mëshirën ma t'vogël kët trup ma shkatrrove, ende pendim s'ka as n'ditën e sotit, edhe pse punove nan kundër vullnetit t'Zotit. Pesë ditë nga zhdukja e 23-vjeçarit nga Lipjani, nuk ka asnjë lajm. Vazhdoi rrugen duke kaluar fshatra tjera. ngushllime,te rroni vete!!!!po mos harroni dhe Shqipnine. ehd ei shprehi ngushllime familes se T. May 18, 2012. "QAZIM ZEKAJ BIRI I LAVDISHËM I PODGURIT Me udhëheqësin e popullit shqiptar Ali Ahmeti në ngushllime te familja Zekaj, për vdekjen e atdhetarit e patriotit, luftëtarit e veteranit invalid të UÇK-së, të pavdekshmit Qazim Zekaj Zemra e patriotit Qazim Zekaj, këtij burri të urtë, të madh e të lav. Po, per hatrin e Bacit e edhe t'juvin, po zhdrypi në njizet e tre mijë banka. Kur mendova se nuk është asnje përson nga Kosova dhe trojet etnike, ashtu befas takova mikun tim, Ali Dacin nga Rozhaja, nënkryetar i shoqatës "Kosova per Sanxhakun', kryetarin e shoqatës, Ismet Azizin, anëtarin e kryesisë, Safet Hadroviq dhe anëtaren e shoqatës, zonj. Fatmiri nuk më la vetëm por. "Princeshat". Me vjene keq per ndodhit e tua , ngushllime per nenen inshAllah kompensim per kete humbje. Fshati UÇË, Istog. Facebook gir deg muligheten til å dele informasjon og gjør verden mer åpen. Por, ka edhe fate n’fatkeqësi. Vajza ime ka pas problem me shkronjën l kemi fillu psh. Sa tepër duke fjalët. Pesë ditë nga zhdukja e 23-vjeçarit nga Lipjani, nuk ka asnjë lajm. “Une me djalin jam kanë në punë në Bar, po për shkak të gjendjes që u kriju e kem ndërpre punën e na u ka desht me u kthy në Kosovë. December 2, 2011 at 3:52 pm t'ja filloje per kryekomunistin qe e percolli djalin e Zogut dhe tani leshon lot krokodili, ky ishte komunisti i pare, dhe u munue te beje dicka per mbretin duke e kujtue me nonje rruge. 23 vjecari donte që nusen …. Zeqiri, gjithashtu, më pat ardhur në ngushllime edhe në familje, bashkë me atdhetarin e madh, Beqir Berishën. Presidenti rus Vladimir Putin ka deklaruar se për sa kohë do jetë ai në Kremlin, martesa gay nuk do të legalizohet. Ai humbi djalin e tij Furkanin, dhe mbesën. Kanë kaluar dy vjet nga vërshimet e vitit 2016 në Hasanbeg të Shkupit, por familja Fejzullahu atë ditë e kujton si sot dhe nuk po mund t'i mbajë dot lotët. Ditëve të fundit lajmi kryesorë i mediave rozë ishte ndarja e portierit Alban Hoxha me këngëtaren Çiljeta Çilaga. Ju shprehim ngushllime, Zoti i Madhrishëm ju lashtë shëndosh! Nënëlokja Ajshe, sepse edhe djalin tënd ta vranë po të njëjtat forca, forcat bolsheviko-çetnike, he farë sosur qofshin! Bëhu e fortë nëna e Bardhylit dhe Nënëlokja e Kosovës se biri i çmuar i juaji dhe i Kosovës nuk do të shkojë gjakhumbur. Te gjitheve na ka dhembur 1 humbje dashurie por nuk kemi arritur ne ekstrem. Flm per mirekuptimin. Në mesin e shumë të pranishmëve, për ngushllime ishin edhe Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, së bashku me ish kryetarin e Skenderajt, Sami Lushtakun. Vendi dhefunksionii pasthirrmaven fjali 435 12. E tash ma kan jap nje aparat e po ja mati vetit 4 here ne dite para bukes dhe pas bukes 2 jave qeshtu. Malli për djalin Rrëfimi 1. Kryetari i këtij forumi, Idriz Sinani para të pranishmëve tha se shqiptarët nuk janë të huaj në Maqedoni dhe se ata duhet respektuar. Posa shohin se po lëviz ndonjë makinë, të rinjtë dalin për të pritur mysafirët për ngushllime, derisa në oborr kishte jo pak familjarë e miqë në ditën e dytë të pameve. Ndoshta djali ka pas nevoje per ndihme duhet te kete qene ne gjendje te renduar psikologjike perderisa arriti deri aty. Me shume dhembje mora lajmin per ndarjen nga jeta te kojshis e bashkevendasit tim Muhamet Halim Delija qe ende spo mundem te besoj se nuk eshte me ne mesin ton ,po shume e shkurt qenka jeta. (dhe e shtyn përmendjen e hadithit […]. Për xhenzen do t’ju njoftojm se kur do të bihet nga zvicrra dhe për varrimin do t’ju njoftojm, ngushllime e sinqerta i takojn familjes Osmani, një ashtu bashkfshatarve tan Hotlan, vërtete një vdekje e rënd në lulen e rinis por ka desht Allahu dhe duhet të pajtohemi me caktimin e ti, nëse keni mundesi shperndane vëllezër le të. 2010 - 11:57 hours: Ngushllime per Familjen. Ka pasë raste pse ia kanë vra gjyshen, e kanë vra djalin 25-gjashtë vjet. Welcome to the Official Facebook Page of Budakova. Ne ate kohe kishin deshtuar te gjithe mjeket ne Shqiperi, Maqedoni, ndersa Pr Dr Adem Limani per 2 Ore 40 min arriti sukses dhe kreu punen 100%. Përcille djalin cilën shkronjë nuk e thotë mirë pastaj gjej fjal që fillojn po me atë shkronjë. Nuk ishte e drejte as per ty as per vajzen te ikje kaq papritur. Ka qene njeri i qete dhe qdo rast ka qen i gatshem per familje te vet,dhe nuk me hyne ne mende se e ka boe me plot vemendje,por kjo kur disa gra vijne ne gjemanie e nuk e din zotin per zot. Teksti dhe videoklipi i kenges Djali Yt nga Gold Ag, Gold-Ag, Goldag, Golld Ag, Gol Ag, Goldi Ag, Goold Ag, Night Rappers, Arian Agushi. Te gjitheve na ka dhembur 1 humbje dashurie por nuk kemi arritur ne ekstrem. Ai i ka shprehur ngushëllime familjes Abazi, që përpos …. fjalëkalimi juaj. “Une me djalin jam kanë në punë në Bar, po për shkak të gjendjes që u kriju e kem ndërpre punën e na u ka desht me u kthy në Kosovë. Më pas duhet marr me të mirë shefin në zyre që të miratoj pushimin e kërkuar. Kaltrina nuk ishte e pranishme në ceremonin mortore shkaku i djalit të vogël … Continue reading I VDES VJEHRRI KALTRINA SELIMIT. 4,276 likes · 18 talking about this. Domethanë, gjithçka kishte. Po, per hatrin e Bacit e edhe t'juvin, po zhdrypi në njizet e tre mijë banka. Aktori dhe poeti kosovar, Çun Lajçi në llogarinë e tij Facebook ka postuar disa vargje poezie kushtuar kryeministrit të vendit, Ramush Haradinaj. “Vdiq nëna e gruas sime dhe kjo ishte një goditje e madhe për të gjithë ne, por në veçanti për gruan time, e cila u trishtua jashtë mase. dediHome: dedi24. Sigurisht së me erdhi shumë keq. Në lidhje me këtë ka reaguar Instituti për të Drejtat e Punëtorëve të cilët kanë thënë se do të qëndrojnë prapa këtij rasti që të ketë nga policia dhe prokuroria raportin dhe rezultatin e mjekësisë ligjore. plaget erenda na lendojne thelle ne zemer keshtu qe edhe ne japin ngushllime per djalin tone te vogel i quajtur ERJON! shpresoj te mos ndodhin me ksi padrejtesi Reply Leave a Reply Cancel reply. Me datën 26. Ja cfare thon mediat franceze per vdekjen e florencit nuk do ta besoni. Fatkeqësisht kishte gjithçka. Por, ka edhe fate n'fatkeqësi. Re: Vdes Shqiptari i pare ne Irak. Poezi per vdekjen. politikan te korruptum ,mafioz e kriminel pushtet i hajnave bandave shkaterrun shqiperin. qe jeta vaaaaaaazhdon ndersa kenga e adelines per triumfin kur une degjova vertete me vuri ne vaj ngushllime familje riza ngushllime ty adeline eeeee nese e meriton u takofsh me trimfin ne boten e amshuar oj kurv a e shtine djalin e ri ne vorr etash prap ju ke kthye ati droges ka me ta qi zoti nanen. Flickr members who do not fit that criteria, or who only have non-artistic nude/porn photos in their stream, or no photos at all, will be banned - no exceptions. Altida ngushllime per babin Allah e meshirofte Altida mu sheqerin me ka dal 9,9 e normalja ne esell ish 5,5 e mbas nbukes 7,8. Ndoshta djali ka pas nevoje per ndihme duhet te kete qene ne gjendje te renduar psikologjike perderisa arriti deri aty. Në moshen 36 vjecare ka nderruar jete ne Zvicerr Ilmi Ali Perzhaku nga Studencani. Ka qene njeri i qete dhe qdo rast ka qen i gatshem per familje te vet,dhe nuk me hyne ne mende se e ka boe me plot vemendje,por kjo kur disa gra vijne ne gjemanie e nuk e din zotin per zot. Familjaret e Erjola Dinoshit, gruas qe humbi jetën pas lindjes se fëmijës se dyte ne Korçe, akuzojnë mjeket si shkaktare te ngjarjes se rende. Kolegë dhe miq të deputetit janë shprehur të pikëllyer për humbjen e Olldashit, ndërsa kanë ngushëlluar familjarët për humbjen e madhe. Lavdi jetes dhe vepres tije Heroike, do te jete i pavdekshem", ka shkruar ajo. Posa shohin se po lëviz ndonjë makinë, të rinjtë dalin për të pritur mysafirët për ngushllime, derisa në oborr kishte jo pak familjarë e miqë në ditën e dytë të pameve. Zenel, vëllaun e tij dhe dy vëllezërit e tjerë, Avniun djalin e të ndjerit. Pas më shumë se 24 orë kërkimesh, është arritur të nxirrej trupi i pajetë i Shemsedin Abazit, shtetasit të Kosovës që vdiq pas tërmeteve në Shqipëri. Fillimisht, ka qenë këngëtarja e njohur Jonida Maliqi, e cila ka postuar në instastory disa foto me prindërit dhe djalin e saj të vogël, duke u relaksuar dhe shijuar maksimalisht pushimet në Belek të Turqisë, ndërsa sot ka qenë Andrra Destani, e cila ka ndarë me ne ambientin ku ka zgjedhur të pushojë, me siguri me djalin dhe bashkëshortin, këngëtarin Sinan Hoxha. E më pas, Shqipdon Aliu do të udhëtonte për në Prishtinë për ta takuar të dashurën. Se pari nuk di a ja vlen te le koment per ata qe sdin te shkruajn dy fjale qofshin dhe te ndyta, megjithate ju them se, kur u bet ju te hyni ne net e te leni komente ska mbet askush tjeter. Lajm i fundit - e fundit - politike - aktualitet - Shqipëria Ballkani Balkan balkans ballkan ballkani balkan shqiptaret shqiptarja gazeta shqiptare gsh. Une jam Musliman Pergjithmon! Proud to be a Muslim!. Ende është e flaktë dëshira e Isufit për të gjetur trupin e mbesës, e cila nuk u gjet sot e kësaj. Jo te gjitha vajzat kan gjakderdhje ne nate e pare te marteses , sepse disa kan shume disa pak e disa hiq, kjo varet edhe prej partnerit se si sillet me ty, ngase nata e pare eshte disa vajza kan dhembje disa jo, disa jane me te hapura e disa me te ngushta. Të nesermën I shpreha ngushllime ne fb për humbjën e më të dashurit të tij. Vajza ime ka pas problem me shkronjën l kemi fillu psh. Ka kohë që Kaltrina Selimi nuk ka postuar asnjë fotografi në rrjetet sociale, e aq më pak projekte të reja. ISMAIL GASHI: MARTIRIZIM PËR LIRI E ATDHE (30 VJET NGA VDEKJA -MBYTJA E IBRAHIM KRASNIQIT) (Lypjan, 27. Tu sekstroj makinat dhe vilat qe I kane bere me droge e vrasje. Familjarët që po prisnin njerëz për ngushllime, nuk deshën të flisinin para kamerës, mirëpo televizionit T7 i thanë se se nuk mund t'i dinë arsyet e zhdukjes së djalit të tyre. u kan nastradini tu hes rrunges edhe do shok i kan thon rrena bre diqka , ai i ka thon u shuni bre se mka dek nana,edhe e vazhdon rrugen. Even though I did not know him, I have a brother in the service and am Albanian and his. Në këtë kohë në shtëpinë tek rruga Dushan Mugosha, Isa merr 4'900 markat e. (dhe e shtyn përmendjen e hadithit …. Halit Buliqi. Një vdekje e papritur për aktoren që disa ditë më parë u përball me probleme shëndetësore. Nuk dua të futem në tema se si ka vdekur Astriti, a po si paska vdekur, dua vetëm ti them familjës së tij ngushllime për djalin e tyre! Zoti e dërgoftë në parajsë. Zemra e patriotit Qazim Zekaj, këtij burri të urtë, të madh e të lavdishëm të Atdheut, ndali akrepat e. Ngushllime Familjes "Adili" nga Ternoci , per djalin Adonis Adili 13 Vjeçar që sod pati një aksident duke e goditur vetura kur ai ishte me bicikletë në fshatin Lluqan. Familjarët që po prisnin njerëz për ngushllime, nuk deshën të flisinin para kamerës, mirëpo televizionit T7 i thanë se se nuk mund t'i dinë arsyet e zhdukjes së djalit të tyre. Ngushllime familjes Dua tu theme se nje person qe qellon me. Qerim Kelmendi ndryshe ishte bashkëluftëtar i Ilir Konushevcit, i vrarë në rrethana misterioze. Pesë ditë nga zhdukja e 23-vjeçarit nga Lipjani, nuk ka asnjë lajm. Familjarët që po prisnin njerëz për ngushllime, nuk deshën të flisinin para kamerës. Pasi u shprehem ngushllime Gjergjit dhe bashkeshortes se Ndrekes, une e pyeta Gjergjin per qeleshen e bardhe dhe pergjigjen e mora nga Mamica. E gjitha kjo për respekt të humbjes së vjehrrit të saj i cili ndërroi jetë para pak javësh në moshën 72 vjeçare. Per disa njerez, jeta eshte nje rrugetim drite Ata ndricojne jetet e atyre qe i rrethojne dhe kete e bejne: Here me nje ide Here me nje fjale te embel Here me nje liber qe u dhurojne Here me nje zgjatje dore ne kohe nevoje Here me nje keshille zemre Qofshi te tille dhe u rrethofshi nga njerez te tille!. This group is open to all Albanian photographers, wherever they live or wherever they were born (as long as they have some Albanian blood in them :)). 4 255 pëlqime · 33 duke folur në lidhje me këtë. E kshtu me radhë dmth gjithmonë e stimulon me fol me të njëjta shkronja. Lavdi jetes dhe vepres tije Heroike, do te jete i pavdekshem”, ka shkruar ajo. I pa harruar qofte kujtimi per djalin e dashur, burrin e devotshem,baben e. pershendes I. Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka shprehur ngushllime për familjen bullgare që humbi katër anëtarë në këtë aksident. Te gjithe para kesaj historie tragjitke per kete familje nuk i gjejme dot fjalet e ngushllimit´,sepse goja na ka mbete e kycur dhe nuk nxjerrim dot nje fjale. International Co-operative Centre Zyra e Sunnetit Prmbledhje e Fikhut Pjesa e Par Fikhu i adhurimeve Autor: Dr. EMine me keqeardhje kur e e ndegjova lajmine traxhik per djalin e juaj te shprehi ngushllime gjithe familjes ameti e bakiun lshall zoti e qon ne xhenet ju shpre ngushllime magribe. E kshtu me radhë dmth gjithmonë e stimulon me fol me të njëjta shkronja. *Ne vend se te ve vellon e bardha si bora,ajo u mbulua me çarçafin-qevinin e varrit *Lexone kete shkrim per shpirtin e SAJ,qe eshte shkruar edhe ne te folmen e saj Vajzën e kishin fejuar që në barkun e nenës,por kur rritet ajo dashurohet me një djal tjeter. Konsideroj se trajtimi i kësaj fushe është dukur fushë e thatë, për të cilën duhej kërkuar shumë punë e mundë. IsufFejzullahu, humbi djalin e tij Furkanin, dhe mbesën Elifen16 muajshe. Ky është postimi i plotë nga iniciatori i bamirësisë në këtë rast, Adnan Hyseni: E PABESUESHME, Teper […]. 2010 - 18:22 hours: ngushllime familjes zharku per djalin e tyre: Homepage: not entered Email: not entered. Përcille djalin cilën shkronjë nuk e thotë mirë pastaj gjej fjal që fillojn po me atë shkronjë. Ngushllime familjes, dhe me vjen keq qe ne kete rast me duhet te shprehem si ne vijim. Shpërndaje: Familjarët që po prisnin njerëz për ngushllime, nuk deshën të flisinin para kamerës, mirëpo televizionit T7 i thanë se se nuk mund t'i dinë arsyet e zhdukjes së djalit të tyre. Vendi dhefunksionii pasthirrmaven fjali 435 12. Mashtruesi pa nje pa dy u fut brenda dhe u prit sipas tradites. Pesë ditë nga zhdukja e 23-vjeçarit nga Lipjani, nuk ka asnjë lajm. OPINIONE; Pritja të presidenti, Ilir Meta për Festa të Nëntorit dhe Panairi i Prodhuesve Bujqësor në Tiranë. com , faqja me e klikuar shqiptare "Shtëpia është rrëmujë, mami nuk gjendet", djali i Drita Saliaj rrëfen si mori vesh vrasjen e nënës. Se normal logopedi e kontrollon 20min. Cuccittin ka ndërruar jetë në spitalin Rosario, pasi ju kishte përkeqësuar gjendja shëndetësore, ku më vonë edhe vdiq. Ngushllime per humbjen e nenen kengeetarit alban skenderjt. Babai vdes duke e pritur djalin e zhdukur. Familja Bekaj nga Bllagaja e Pejës ka humbur sot djalin e tyre 15 vjeçar. I ndjeri Nuhiu, pas vetes ka ka lane gruan, vajzen 10 vjeçare dhe djalin nje vjecar. Ai thotë se kudo që shkon sheh fytyrën e Elifes dhe dëshirën për ta gjetur trupin e mbesës, e cila nuk u gjet sot e kësaj dite. Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka shprehur ngushllime për familjen bullgare që humbi katër anëtarë në këtë aksident. Kronika October 18, 2019 - 20:10. ej me vjen shum keq per vrasjen e T. QAZIM ZEKAJ BIRI I LAVDISHËM I PODGURIT. Në vazhdimësi ishim në kontakt më djalin e Skenderit, Renaton. E une huk tham te mos i demaskoje komunistat por Luvigj ****(e kemi fshire pasi komentuesi nuk ka gjete fjalen e pershtatshme) t’ja filloje per kryekomunistin qe e percolli djalin e Zogut dhe tani leshon lot krokodili, ky ishte komunisti i pare, dhe u munue te beje dicka per mbretin duke e kujtue me nonje rruge, bust e tj. Vizitoni portalin TeksteShqip per me shume tekste dhe klipe shqiptare. al gazetashqiptare. Mashtruesi pa nje pa dy u fut brenda dhe u prit sipas tradites. Rama ti shkoj ne shtepi per ngushllime e ta bej te qarte njeher e mire qe plehrat dhe alabaket e lagjeve tona boll kane bere si ju ka dashur bytha. Një vdekje e papritur për aktoren që disa ditë më parë u përball me probleme shëndetësore. Haklaj e ka ngushëlluar vëllanë e Qerim Kelmendit, Ibrahimin, përmes një postimi në profilin e saj. Ismet Osmani Merita Kolçi - Koxhaxhiku Ibe Mustafa Lektor: Mr. Ditëve të fundit lajmi kryesorë i mediave rozë ishte ndarja e portierit Alban Hoxha me këngëtaren Çiljeta Çilaga. kalel, 18 Jul 2006 #32. Poezi per vdekjen. al shqiptaria balkanweb balkanweb. Une I lutesha Zotit ne prani te saj per te na shpetura nga magjite dhe qe te na mbroje. Subscribe to our Newsletter. Tutje 46 vjeçari tregon se ai ka vërejtur që në konviktin numër 8 në të cilin ata janë vendosur. Blerimi ishte i martuar dhe baba i dy fëmijëve. Shprehi ngushllime familjes Delija Nanës Shehide per djalin Muhametin qe sot ka ndrruar jetë në moshen 65 vjeqare,. Zoti ua freskoftë zemrat e shpirtin, Këtë dhimbje të madhe do ta ndajmë së bashku. Princeshat, Pristina. Vizitoni portalin TeksteShqip per me shume tekste dhe klipe shqiptare. Ahmetit e hap të pamen në Gjermani. Zeqiri, gjithashtu, më pat ardhur në ngushllime edhe në familje, bashkë me atdhetarin e madh, Beqir Berishën. Spitali i Vlorës u bë me respirator të ri në një kohë të vështirë të luftës me koronavirusin, kur këto aparatura shpëtojnë jetë. Ibrahim Rugova, fati deshti, perendia deshti, që të përkujtohet edhe vepra e kontributi madhor i një punë. Në mesin e shumë të pranishmëve, për ngushllime ishin edhe Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, së bashku me ish kryetarin e Skenderajt, Sami Lushtakun. Nëse i shprehim ngushëllimet me shkrim në një letër ngushëllimi të postuar, të dërguar me e-mail, të botuar apo të publikuar në në rrjetet sociale, edhe pse s'ka asnjë strukturë detyruese përmbajtësore të dhënë në formë përfundimtare, mirë do të ishte të respektohej një e tillë dhe të fillohej shkrimi, së pari, me mënyrën se si kemi mësuar për lajmin e. Pesë ditë nga zhdukja e 23-vjeçarit nga Lipjani, nuk ka asnjë lajm. Familja në pritje të Shqipdonit goditet nga vdekja e babait të tij, raporton T7. Humbje e madhe për të gjithë ne!" Blerim Peci vdiq sot në orët e hershme dhe u varros rreth orës 16:00. Familja Bekaj nga Bllagaja e Pejës ka humbur sot djalin e tyre 15 vjeçar. Lajçi ka ngritur lartë dhe ka çmuar vendosmërinë e Haradinajt kundrejtë taksës ndaj Serbisë dhe Bosnje Hercegovinës. Babai humb jetën duke e pritur djalin e zhdukur. "Kam frikë se nuk do të më gjejë djali gjallë kur të vijë," thoshte ndonjëherë në bisedat tona të shpeshta, dhe fliste, dhe fliste, dhe fliste për Zefin… si nëna për djalin. Për fatin tonë t'keq e t'zi, kishte gjithçka. Po, per hatrin e Bacit e edhe t'juvin, po zhdrypi në njizet e tre mijë banka. Pasthirrma q shprehin prshndetje t ndryshme, mirnjohje, mallkime, sharje, ngushllime 435 12. E më pas, Shqipdon Aliu do të udhëtonte për në Prishtinë për ta takuar të dashurën. December 2, 2011 at 3:52 pm t'ja filloje per kryekomunistin qe e percolli djalin e Zogut dhe tani leshon lot krokodili, ky ishte komunisti i pare, dhe u munue te beje dicka per mbretin duke e kujtue me nonje rruge. Ditëve të fundit lajmi kryesorë i mediave rozë ishte ndarja e portierit Alban Hoxha me këngëtaren Çiljeta Çilaga. Skender Hutra. Lajme të ngjashëm se me humor fshihje thjeshtesisht dashurine tende te pamase per familjen, Skifterin, Maldin, familjen e tij te bukur edhe ajo si unë ish-gazetare në RTVSH, dhe djalin Maldi, që pas disa muajsh do të përfundonte studimet në. Lajçi ka ngritur lartë dhe ka çmuar vendosmërinë e Haradinajt kundrejtë taksës ndaj Serbisë dhe Bosnje Hercegovinës. Pesë ditë nga zhdukja e 23-vjeçarit nga Lipjani, nuk ka asnjë lajm. E luajti rolin perfekt si terapist në filmin “Good Will Hunting” (1997), së bashku me atë djalin gjenial për matematikë, i cili zgjidhte formula të komplikuara në korridoret universitare si pastrues (Matt Damon) dhe që në fund del se ishte biri i terapistit, një fëmijë i braktisur para disa vitesh nga prindërit. com bluetooth radio rash bashkim hoxha sport news fair play Studio e Hapur te fundit minuta pas minute Koha për tu zgjuar Me zemër të hapur Shqiptarët për shqiptarët edi rama lulzim. Familja Bekaj nga Bllagaja e Pejës ka humbur sot djalin e tyre 15 vjeçar. Rugoven per me ja kumtu lajmin se eshte vrar Hashimi. Ngushllime për Ilir Makollin : Informatat nga: SAKICA Offline: Shenime: 706 Mosha: 40 Postimi imë i pari Pasuria: 19. Maqedonia / 31 janar 2020 Seanca gjyqësore për të akuzuarit e 27 prillit do të mbahet më 21 shkurt. Nuk ishte e drejte as per ty as per vajzen te ikje kaq papritur. Eshte shume tragjike qe ka ndodhe ne ket qytet te Bavaris,kam qen shoke me te qe prej vitit 1993 e deri tani,por tragjedia e madhe qe i ka ndodh asaj familje ne kos,Bubavec,,KK malisheves tek familja Kryeziu. Lajme të ngjashëm se me humor fshihje thjeshtesisht dashurine tende te pamase per familjen, Skifterin, Maldin, familjen e tij te bukur edhe ajo si unë ish-gazetare në RTVSH, dhe djalin Maldi, që pas disa muajsh do të përfundonte studimet në. Fillimisht, ka qenë këngëtarja e njohur Jonida Maliqi, e cila ka postuar në instastory disa foto me prindërit dhe djalin e saj të vogël, duke u relaksuar dhe shijuar maksimalisht pushimet në Belek të Turqisë, ndërsa sot ka qenë Andrra Destani, e cila ka ndarë me ne ambientin ku ka zgjedhur të pushojë, me siguri me djalin dhe bashkëshortin, këngëtarin Sinan Hoxha. ”Panorama” (prapa shkolles “Harry Fultz”). Me 11,09,2011 Në ngushllime te Syla Shokët për mixhen Behlul 2011 Në vizit te Agron Braimi, në foto, Muhamet Braimi, Naser Bajrami Lashtica me djalin, Agroni dhe Luan Berisha. Charrat, 21 janar - Mu në janarin e zymtë, mu në janarin e errët, në janarin e ftoftë, në janarin e tmerrshëm, po ndodhin edhe sot e kësaj dite momente të rënda, që po na shpojnë edhe shpirtin. *Ne vend se te ve vellon e bardha si bora,ajo u mbulua me çarçafin-qevinin e varrit *Lexone kete shkrim per shpirtin e SAJ,qe eshte shkruar edhe ne te folmen e saj Vajzën e kishin fejuar që në barkun e nenës,por kur rritet ajo dashurohet me një djal tjeter. Ngushllime Familjes "Adili" nga Ternoci , per djalin Adonis Adili 13 Vjeçar që sod pati një aksident duke e goditur vetura kur ai ishte me bicikletë në fshatin Lluqan. Lajmin e ka bërë të ditur ambasadori i Kosovës në Shqipëri, Nait Hasani, përmes një postimi në Facebook, shkruan lajmi. Rama ti shkoj ne shtepi per ngushllime e ta bej te qarte njeher e mire qe plehrat dhe alabaket e lagjeve tona boll kane bere si ju ka dashur bytha. Për fatin tonë t'keq e t'zi, kishte gjithçka. dediHome: dedi24. Shoqata Mushtishti Shpreh Ngushllime per Gjith Familjen Mustafa. 11 mijë pëlqime. Me datën 26. Salih Ibn Feuzan Ibn Abdilah El Feuzan Prktheu: Shptim Shushku Elbasan, 2008 3 HYRJE Mirsia e t thelluarit n msimin e fes. Kryeminisitri Haradinaj, përmes një postimi ka falënderuar të gjithë ata që ju shprehën ngushëllime në këto ditë të vështira. Ai humbi djalin e tij Furkanin, dhe mbesën. Ngushllime viktimave ,por ky eshte nje problem shume i madh ,parakalimi i makinave me njera-tjeten dhe nuk eshte faji gjithmone i shoferave por i atyre qe kane projektua kto rruge vdekje prurse ,e them vdekje prurese sepse me aq shume makina ne rruge te shqiperise eshte e pa mundur qe te udhetohet me nje kalimshe]. *Ne vend se te ve vellon e bardha si bora,ajo u mbulua me çarçafin-qevinin e varrit *Lexone kete shkrim per shpirtin e SAJ,qe eshte shkruar edhe ne te folmen e saj Vajzën e kishin fejuar që në barkun e nenës,por kur rritet ajo dashurohet me një djal tjeter. Një 39 vjeçar nga Astrozupi i Malishevës ka ndërruar jetë. Më pas duhet marr me të mirë shefin në zyre që të miratoj pushimin e kërkuar. I thon 'zgjohu se u vra Hashimi' e Rugova pergjigjet 'Auu e paska vra Thaqi' Pergjumshem Titulli: Deputeti Një deputet e zuri djalin e tij 15 vjeçar duke gënjyer dhe u bë si i çmendur:-A e di sa gjë e keqe është të gënjesh?. Pesë ditë nga zhdukja e 23-vjeçarit nga Lipjani, nuk ka asnjë lajm. Nëse i shprehim ngushëllimet me shkrim në një letër ngushëllimi të postuar, të dërguar me e-mail, të botuar apo të publikuar në në rrjetet sociale, edhe pse s’ka asnjë strukturë detyruese përmbajtësore të dhënë në formë përfundimtare, mirë do të ishte të respektohej një e tillë dhe të fillohej shkrimi, së pari, me mënyrën se si kemi mësuar për lajmin e. Ky është postimi i plotë nga iniciatori i bamirësisë në këtë rast, Adnan Hyseni: E PABESUESHME, Teper […]. " (Muslimi 977, Tirmidhi 1054). Nga Shemsije Elshani Lexova shumë për vdekjen e Demaçit, Bekimit dhe Ragipit. E botën që e doni, e punoni për to shum, s'ka kurgjo ma mir se ktu ku jetoj un, sa kam qen i lumtur që ni dit do t'vij n'jet, edhe ni koh e shkurt shum afër pat mbet, shum rand gabove me at çka e veprove, pa mëshirën ma t'vogël kët trup ma shkatrrove, ende pendim s'ka as n'ditën e sotit, edhe pse punove nan kundër vullnetit t'Zotit. Halit Buliqi. Orintalistics. Ismet Sylejmani Me udhëheqësin e popullit shqiptar Ali Ahmeti në ngushllime te familja Zekaj, për vdekjen e atdhetarit e patriotit, luftëtarit e veteranit invalid të UÇK-së, të pavdekshmit Qazim Zekaj Zemra e patriotit Qazim Zekaj, këtij burri të urtë, të madh e të lavdishëm të Atdheut, ndali akrepat e saj! U shua pergjithmonë trupi iRead More. Hisen Berisha, përmes një postimi në Facebook ka njoftuar bashkëluftetarët, veteranët, invalidët, familjarët e Deshmorëve të Luftes së Koshares, miq e dashamirë, se sot më dt:03 Shkurt, 2018 ndërroi jetë Sanije Ali Kastrari - Nëna e bashkëluftetarit tonë Valon KASTRATI. to/RamazaniPaNanen Text & Melodi : Kreshnik Avdiu Studio: Ardian Kastrati Video : Betim Berisha Produced by : MProduction Executive Producer : Mirton. Pazari ishte zgjuar i pari dhe pas tij ishte zgjuar qyteti. Pasi u shprehem ngushllime Gjergjit dhe bashkeshortes se Ndrekes, une e pyeta Gjergjin per qeleshen e bardhe dhe pergjigjen e mora nga Mamica. Me shume dhembje mora lajmin per ndarjen nga jeta te kojshis e bashkevendasit tim Muhamet Halim Delija qe ende spo mundem te besoj se nuk eshte me ne mesin ton ,po shume e shkurt qenka jeta. Vajza ime ka pas problem me shkronjën l kemi fillu psh. Vizitoni portalin TeksteShqip per me shume tekste dhe klipe shqiptare. Babai vdes duke e pritur djalin e zhdukur. Skender Hutra. 18/10/2019 20:17. Pushofte ne paqe Qendim Kelmendi. Humbje e madhe për të gjithë ne!" Blerim Peci vdiq sot në orët e hershme dhe u varros rreth orës 16:00. 18 tetor 2019 - 20:08; Pesë ditë nga zhdukja e 23-vjeçarit nga Lipjani, nuk ka asnjë lajm. Kaluam sigurisht qaste të cilat nuk shlyhen lehtë nga. Me ndihmoni breee :S:S. Duket sikur familja Gashi ka dhe një ditë më shumë jetë falë mëshirës së Miniçit. Qerim Kelmendi ndryshe ishte bashkëluftëtar i Ilir Konushevcit, i vrarë në rrethana misterioze. Lavdi jetes dhe vepres tije Heroike, do te jete i pavdekshem", ka shkruar ajo. Familjaret e Erjola Dinoshit, gruas qe humbi jetën pas lindjes se fëmijës se dyte ne Korçe, akuzojnë mjeket si shkaktare te ngjarjes se rende. Tutje 46 vjeçari tregon se ai ka vërejtur që në konviktin numër 8 në të cilin ata janë vendosur. Ne pasditën e mesit të qershorit te vitit 1999, pas një përgaditje të vogël,u nisëm me djalin tim Valonin,nga Gjermania për në Kosovë. Afficher la suite. QAZIM ZEKAJ BIRI I LAVDISHËM I PODGURIT. Megjithëse vuante nga sëmundjet që sa vinin e i bëheshin koleksion me kalimin e viteve, pas 1990 shtëpinë e re e ndërtoi ndanë unazës së qytetit, në mënyrë që portat ti mbante gjithmonë hapur dhe oborrin plot me njerëz. Zot i madhi ju dhasht gajret se kjo vdekje asht e dhimshme zoti jau letesf dhimbjet edhe te gjallve jet kaluse. seldi Janar 03, 2015 22:43 pm. 05-11-2009, 17:07 #10. Maqedonia / 31 janar 2020 Seanca gjyqësore për të akuzuarit e 27 prillit do të mbahet më 21 shkurt. Një grua e moshuar në Vlorë, i dhuroi spitalit rajonal, respiratorin që kishte blerë për djalin e saj i cili fatkeqësisht e humbi betejën për jetën. Nga dje e deri në këtë moment, kalova dy ditë plogështi si rrallë herë më parë. Me 11,09,2011 Në ngushllime te Syla Shokët për mixhen Behlul 2011 Në vizit te Agron Braimi, në foto, Muhamet Braimi, Naser Bajrami Lashtica me djalin, Agroni dhe Luan Berisha. Babait te djalit ti thote ka shtetin qe I del per zot. Por, Hashimi u smue rëndë. Një i ri nga Lipjani është raportuar i zhdukur nga familjarët e tij tash e katër ditë. Mësohet se 45-vjeçari kujdesej shpesh për djalin e mitur të shoqes së bashkëjetueses së tij, me të cilin dyshohet se ka abuzuar seksualisht. Por Ridvani nuk është ndalur me kaq, njofton News 24. u kan nastradini tu hes rrunges edhe do shok i kan thon rrena bre diqka , ai i ka thon u shuni bre se mka dek nana,edhe e vazhdon rrugen. Per me shume video dhe lajme klikoni www. kam udhëtuar shpesh për në Kosovë me fuqinë e ëndrrës, madje edhe pa lindur dhe, besoj, do te vij, edhe kur të mos jem, prapë me fuqinë e ëndrr…", shkruaje se e merrja Djalin me vete ne Kosove! Jame shume i prekur. Gramatika e gjuhs shqipe. Në mesin e shumë të pranishmëve, për ngushllime ishin edhe Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, së bashku me ish kryetarin e Skenderajt, Sami Lushtakun. Lavdi jetes dhe vepres tije Heroike, do te jete i pavdekshem”, ka shkruar ajo. Për ata katolíkë vullnet-mírë që dishirójnë me rúejtë t'pastër besímin e vetëm t'vërtètë, Fènë tônë shênjte, katolíke, apostolíke dhe romàne, Zêmrat pafundsisht shênjte të Krishtit Zot dhe të Zojës t'Bekúeme, Nânës t' Zotit, kjôshin gjithmônë mburója, ngushllími, modéli i imitímit, díja, shpresa, dashnía dhe rruga e vetme drejt Parrizit. Lajme të ngjashëm se me humor fshihje thjeshtesisht dashurine tende te pamase per familjen, Skifterin, Maldin, familjen e tij te bukur edhe ajo si unë ish-gazetare në RTVSH, dhe djalin Maldi, që pas disa muajsh do të përfundonte studimet në. Jo te gjitha vajzat kan gjakderdhje ne nate e pare te marteses , sepse disa kan shume disa pak e disa hiq, kjo varet edhe prej partnerit se si sillet me ty, ngase nata e pare eshte disa vajza kan dhembje disa jo, disa jane me te hapura e disa me te ngushta. Ngjarja e rëndë në Lipjan: Babai vdes duke e pritur djalin e zhdukur. QAZIM ZEKAJ BIRI I LAVDISHËM I PODGURIT. Babai vdes duke e pritur djalin e zhdukur. Ngushllime familjeve" ka shkruar Sela. Lajmin e ka bërë publik me një status në “Facebook” shkrimtarja Flutura Açka, e cila rrëfen se nuk i bie dot telefonit nga larg e ta ngushëllojë aktoren e madhe. Ky grup eshte i hapur per te. 23 vjecari donte që nusen […]. Aktorja e madhe shqiptare Tinka Kurti ka humbur djalin e saj Zef Kurtin. Drama e familjes shqiptare, babai vdes duke pritur djalin e zhdukur (Video) 18/10/2019. Ka pasë raste një qind vjeçare që ka shku element zinxhir, duke u multifiku, duke u shumu ai. Pergjithmon ne Zemrat Tona ( per ata qe nuk jetojne me). to/RamazaniPaNanen Text & Melodi : Kreshnik Avdiu Studio: Ardian Kastrati Video : Betim Berisha Produced by : MProduction Executive Producer : Mirton. 2007 20:46 / Postimi 26. Mësohet se 45-vjeçari kujdesej shpesh për djalin e mitur të shoqes së bashkëjetueses së tij, me të cilin dyshohet se ka abuzuar seksualisht. Babai vdes duke e pritur djalin e zhdukur. Menjëherë pas tij ka vrarë edhe gruan e tij, bashkë me djalin dhe nusen e tij. Qerim Kelmendi ndryshe ishte bashkëluftëtar i Ilir Konushevcit, i vrarë në rrethana misterioze. Më pas duhet marr me të mirë shefin në zyre që të miratoj pushimin e kërkuar. Qytetarët kishin ditën e kishës dhe të pazarit. Budakova, Suharekë. Në shenjë solidariteti me familjen Zeqiri nga lagja Radishan e Shkupit sot në sheshin Skenderbeu në protesta dolën disa dhjetëra qytetarë nën organizimin e Forumit Ndërkombëtarë për Mbrojtjen e të Drejtave të Njeriut dega në Maqedoni. Në mesin e shumë të pranishmëve, për ngushllime ishin edhe Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, së bashku me ish kryetarin e Skenderajt, Sami Lushtakun. Duket sikur familja Gashi ka dhe një ditë më shumë jetë falë mëshirës së Miniçit. Ngushëlloj bashkëshorten e tij, djalin dhe vajzën, mikun tim Zenel Neziri dhe gjithë familjen e gjerë Neziri kudo që gjenden ata. E gjitha kjo për respekt të humbjes së vjehrrit të saj i cili ndërroi jetë para pak javësh në moshën 72 vjeçare. je dhe do te mbetesh ne zemrat tona, kudo qe te jemi e kudo qe te shkojna, e tani me mbetet vetem nje shprese,. As malli as loti s’do t’ju lërë të vdisni, as shtëpia e huaj s’do të ju shpreh ngushllime dhe nuk do të ju ngrohë kurrë. 05-11-2009, 17:07 #10. Ngushllime për Ilir Makollin : Informatat nga: SAKICA Offline: Shenime: 706 Mosha: 40 Postimi imë i pari Pasuria: 19. R po besoni se do te vjen dita kur to te kap plumi at shpihun serbie E. Pershendetje per ata qe meritojn. Ky është postimi i plotë nga iniciatori i bamirësisë në këtë rast, Adnan Hyseni: E PABESUESHME, Teper […]. Ngushllime Familjes "Adili" nga Ternoci , per djalin Adonis Adili 13 Vjeçar që sod pati një aksident duke e goditur vetura kur ai ishte me bicikletë në fshatin Lluqan. Kanë kaluar dy vjet nga vërshimet e vitit 2016 në Hasanbeg të Shkupit, por familja Fejzullahu atë ditë e kujton si sot dhe nuk po mund t'i mbajë dot lotët. Prokurorja Villma Ruskoska ka njoftuar sot se procesi gjyqësor për organizatorët e 27 prillit të viti 2017 është. te betohem se une do te kujdesem per te tre, do kujdesem per djalin tende te vogel, do mundohem te mos i mungoj as edhe me e vogla loder, do kujdesem edhe per nenen e femive te tu per gjith familjen,te dashurit e tu ti ishe. Shpërndaje: Familjarët që po prisnin njerëz për ngushllime, nuk deshën të flisinin para kamerës, mirëpo televizionit T7 i thanë se se nuk mund t'i dinë arsyet e zhdukjes së djalit të tyre. ehd ei shprehi ngushllime familes se T. Njoftim për të pame për Sherife Pnishi Muhadri. Ngushllime viktimave ,por ky eshte nje problem shume i madh ,parakalimi i makinave me njera-tjeten dhe nuk eshte faji gjithmone i shoferave por i atyre qe kane projektua kto rruge vdekje prurse ,e them vdekje prurese sepse me aq shume makina ne rruge te shqiperise eshte e pa mundur qe te udhetohet me nje kalimshe]. Cancel reply. Drama e familjes shqiptare, babai vdes duke pritur djalin e zhdukur (Video) 18/10/2019. Tu sekstroj makinat dhe vilat qe I kane bere me droge e vrasje. VII/3 Msimdhnsi: Agron Gashi Prishtin, 2009 Fonetika, Morfologjia, Sintaksa, Leksikologjia. Pas këtij momenti i bëm disa foto edhe më presidentin e Shqipërisë , z. Jan 3, 2015 dhe sigurisht qe e ka permendur rastin e tij kur ka degjuar per vdekjen e tij dhe tani e pashe qe une kam komunikuar me djalin e ketij profesor doktorri (ndjes paste) qe mundi i tij nuk do te vdes kurr, por. This site uses Akismet to reduce spam. Rugoven per me ja kumtu lajmin se eshte vrar Hashimi. Nuk ishte e drejte as per ty as per vajzen te ikje kaq papritur. Tutje 46 vjeçari tregon se ai ka vërejtur që në konviktin numër 8 në të cilin ata janë vendosur. Por ta dish se ishte terroristë dhe si ishte ashtu përfundoi. "I tronditur nga fatkeqësia në Brezovicë, ku humbi jetën Arian Daci, zëvendësministër i diasporës, kurse mbeti i lëndur Ardian Bakalli. Fillimisht, ka qenë këngëtarja e njohur Jonida Maliqi, e cila ka postuar në instastory disa foto me prindërit dhe djalin e saj të vogël, duke u relaksuar dhe shijuar maksimalisht pushimet në Belek të Turqisë, ndërsa sot ka qenë Andrra Destani, e cila ka ndarë me ne ambientin ku ka zgjedhur të pushojë, me siguri me djalin dhe bashkëshortin, këngëtarin Sinan Hoxha. E kshtu me radhë dmth gjithmonë e stimulon me fol me të njëjta shkronja. Sabina Zumberi er på Facebook. ngushllime familjes zharku per djalin e tyre: Homepage: not entered Email: not entered: 128. Ky Njeri ne vitin 2008 e shpetoj çunin tim nga nje mjet i Huaj ne Rrug te frymarrjes. Vendi dhefunksionii pasthirrmaven fjali 435 12. Iku e realizuar nga kjo jetë, si një nga të rrallat nëna, që fati e desh aq sa edhe ditëlindjen e kishte më 8 mars. Prokoroxha e dha hisen e vetë të kontributit për Shqipërinë Etnike, duke e lënë nusen, Rabën, e cila muaj më vonë e lindi djalin, duke e emruar me emrin e babait- Ismajl, i cili po ashtu vdiq para pak javësh, ku për 67 vite jetese i kaloj në skamje e mjerim, pa patur po thuaj ditë gëzimi!!. Jeta eshte e shkurter jeten duhet ta jetojme per vete dhe jo per te tjeret. ISMAIL GASHI: MARTIRIZIM PËR LIRI E ATDHE (30 VJET NGA VDEKJA -MBYTJA E IBRAHIM KRASNIQIT) (Lypjan, 27. Fotbollisti i njohur Lionel Messi sot ka humbur gjyshin e tij nga ana e nënes Antonio Cuccittini. Babai vdes duke e pritur djalin e zhdukur. Ngushllime familjes per djalin, qofshi shendosh me te tjeret! E natyrisht si shume faktor te tjere qe marrin jete njerzish dhe teknologjia, do ta marre pjesen e vet dhe jo pak shqiptare kane vdeke ne rruge! I vetmi element pozitiv qe ka mbetur ne nje shoqeri pluraliste te ndare njerzit me pikpamje te kunderta eshte kolektiviteti ne mjediset. Tutje 46 vjeçari tregon se ai ka vërejtur që në konviktin numër 8 në të cilin ata janë vendosur. Flickr members who do not fit that criteria, or who only have non-artistic nude/porn photos in their stream, or no photos at all, will be banned - no exceptions. Nuk i bie dot telefonit nga larg e ta ngushëlloj, nuk kam fuqi. "Me ta kput shpirtin": Ky është Kosovari që ndërroi jetë në Zvicerr (FOTO). Teksti dhe videoklipi i kenges Djali Yt nga Gold Ag, Gold-Ag, Goldag, Golld Ag, Gol Ag, Goldi Ag, Goold Ag, Night Rappers, Arian Agushi. Pos tjerash, thanë se Shqipdoni asnjeherë nuk ka sjellë probleme në shtëpi. Familjarët që po prisnin njerëz për ngushllime, nuk deshën të flisinin para kamerës, mirëpo televizionit T7 i thanë se se nuk mund t’i dinë arsyet e zhdukjes së djalit të tyre. Kryetari i ASh-së, Ziadin Sela ka shprehur ngushllime për humbjen e 13 viktimave në aksidentin që ndodhi në rrugën Shkup - Tetovë. Mirdita mfal kam nevoj shum per ndimen tuaj shum shum shum :(E humba personin qe shum e doja motra ishte shkaktare na ndajti me ta isha plot 2vite un isha e re isha 15 vjeq kur fillova te dal me te ne moshen 17 vjeqare u ndajt motra me ndajti nuk donte ne te ishim bashk prob se aj nuk ishte shum i pasur dhe jetonte me nje fshat ku kjo nuk donte kshtu fliste me te qmmos. 12/23/2017 Argetim Pa Kufi. Ky është kosovari i cili ndërroi jetë në Gjermani Lulzim Morina jetonte dhe punonte në Gjermani. Duket sikur familja Gashi ka dhe një ditë më shumë jetë falë mëshirës së Miniçit. Nga Alfred Peza. 05-11-2009, 17:07 #10. Pasi i shpreh ngushllime Behxhetit, Xhavit Haliti i thot: ”Unë Behxhet jam në gjendje me të bë be, jo me 24 por me 48 pleq, që nuk kam dorë në vrasjen e vëllait tuaj, Ahmet Krasniqit”!. Familja në pritje të Shqipdonit goditet nga vdekja e babait të tij, raporton T7. ej me vjen shum keq per vrasjen e T. "QAZIM ZEKAJ BIRI I LAVDISHËM I PODGURIT Me udhëheqësin e popullit shqiptar Ali Ahmeti në ngushllime te familja Zekaj, për vdekjen e atdhetarit e patriotit, luftëtarit e veteranit invalid të UÇK-së, të pavdekshmit Qazim Zekaj Zemra e patriotit Qazim Zekaj, këtij burri të urtë, të madh e të lav. (dhe e shtyn përmendjen e hadithit …. "Panorama" (prapa shkolles "Harry Fultz"). Tex-Lulash Brigja Muz- Gjovalin Shani. Jeta eshte e shkurter jeten duhet ta jetojme per vete dhe jo per te tjeret. Une I lutesha Zotit ne prani te saj per te na shpetura nga magjite dhe qe te na mbroje. plaget erenda na lendojne thelle ne zemer keshtu qe edhe ne japin ngushllime per djalin tone te vogel i quajtur ERJON! shpresoj te mos ndodhin me ksi padrejtesi. Tutje 46 vjeçari tregon se ai ka vërejtur që në konviktin numër 8 në të cilin ata janë vendosur. Kanë kaluar dy vjet nga vërshimet e vitit 2016 në Hasanbeg të Shkupit, por familja Fejzullahu atë ditë e kujton si sot dhe nuk po mund t'i mbajë dot lotët. Xhevat Jusufi ka ndërruar jetë derisa po shkonte në stërvitje të ekipit Lushta pas një aksidenti. Por, frika e rikthimit në Shqiperi bëri që ajo ti jepte fund jetes duke u vetevarur me kabllon e televizorit, ndërsa e ema kishte shkuar te bente pazarin ndersa e motra kishte dalë të luante me shokët. I ndjeri Nuhiu, pas vetes ka ka lane gruan, vajzen 10 vjeçare dhe djalin nje vjecar. Sa e shehë veten përmi sipërfaqe t'oqeanit sa n'funë t'oqeanit. Mashtruesi ketu nuk pati sukses. Ngushllime familjes per djalin e tyre te hastretit Ja si u vesh Vajza e Bekim Jasharit per mbremje te matures (FOTO) Feride Jashari, e bija e kryetarit të Skenderajt, Bekim Jasharit, mbesa e heroit Hamëz Jashari, ka shkëlqyer në këtë mbrëmje të veçantë për çdo maturant. Pas më shumë se 24 orë kërkimesh, është arritur të nxirret trupi i pajetë i Shemsedin Abazit, shtetasit të Kosovës që vdiq pas tërmeteve në Shqipëri. Në mesin e shumë të pranishmëve, për ngushllime ishin edhe Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, së bashku me ish kryetarin e Skenderajt, Sami Lushtakun. imeri me familje nga florida shba. Në këtë mënyrë, dëshmori: Ismajl N. Kronika October 18, 2019 - 20:10. Përcille djalin cilën shkronjë nuk e thotë mirë pastaj gjej fjal që fillojn po me atë shkronjë. Cancel reply. ” (Muslimi 977, Tirmidhi 1054). I pa harruar qofte kujtimi per djalin e dashur, burrin e devotshem,baben e. Amina Nuroviq. to/RamazaniPaNanen Text & Melodi : Kreshnik Avdiu Studio: Ardian Kastrati Video : Betim Berisha Produced by : MProduction Executive Producer : Mirton. Tiranë, 21 nëntor 2013 - Politika është tronditur nga humbja tragjike e deputetit Sokol Olldashi, si pasojë e një aksidenti në aksin rrugor Tiranë- Elbasan. Vajza ime ka pas problem me shkronjën l kemi fillu psh. Me 11,09,2011 Në ngushllime te Syla Shokët për mixhen Behlul 2011 Në vizit te Agron Braimi, në foto, Muhamet Braimi, Naser Bajrami Lashtica me djalin, Agroni dhe Luan Berisha. Me shume dhembje mora lajmin per ndarjen nga jeta te kojshis e bashkevendasit tim Muhamet Halim Delija qe ende spo mundem te besoj se nuk eshte me ne mesin ton ,po shume e shkurt qenka jeta. Patrioti e atdhetari i madh Qazim Zekaj, do të mbahet mend gjatë shumë gjatë, për të do të mësojnë fëmijet nëpër shkolla e do të shkruaj historia për luftën e Tij me ditarë e pushkë në dorë, për gjakun që ka derdhur e plagët që ka marrë, për mbijetesen titanike dhe për varrimin e tij të madh kombëtar, për. Subscribe to our Newsletter. Tex-Lulash Brigja Muz- Gjovalin Shani. Poezi per babin e vdekur. Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma në faqen tonë, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund të identifikoheni që të merrni pjesë në diskutimet dhe temat e shumta të forumit tonë. Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka shprehur ngushllime për familjen bullgare që humbi katër anëtarë në këtë aksident. Sot, më 21 qershor 2015, u…. Familjarët që po prisnin njerëz për ngushllime, nuk deshën të flisinin para kamerës. Krahas trashëgimisë kulturore në rrethinën e Ferizajt, e rëndësishme mbetet për hulumtim trashëgimia shpirtërore, e cila deri më tani, asnjë herë të vetme nuk është eksploruar nga ndonjë autorë ferizajas. Gjtihmone e perserise ne heshteje "…. Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma në faqen tonë, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund të identifikoheni që të merrni pjesë në diskutimet dhe temat e shumta të forumit tonë. Ju lutem na këshilloni! Shejkh Mesh'hur Hasen: Të këshilloj me fjalën e Profetit - sal lall llahu alejhi ue sel lem…. Redaksia i shpreh ngushllime familjes Memishi dhe mbare farefisit nga fsahti Isuvk dhe Presheva. Dhe per te realizuar endrrat e saj, ajo ishte shndërruar ne nje nga nxeneset me te mira te shkolles. E më pas, Shqipdon Aliu do të udhëtonte për në Prishtinë për ta takuar të dashurën. 3,188 likes · 35 talking about this. Flickr members who do not fit that criteria, or who only have non-artistic nude/porn photos in their stream, or no photos at all, will be banned - no exceptions. "Kjo nuk është gjë e lehtë. Ky është postimi i plotë nga iniciatori i bamirësisë në këtë rast, Adnan Hyseni: E PABESUESHME, Teper …. Ngushllime familjes per djalin e tyre te hastretit Ja si u vesh Vajza e Bekim Jasharit per mbremje te matures (FOTO) Feride Jashari, e bija e kryetarit të Skenderajt, Bekim Jasharit, mbesa e heroit Hamëz Jashari, ka shkëlqyer në këtë mbrëmje të veçantë për çdo maturant. Me anë të një postimi emocionues në Facebook, mbrojtësi i Kombëtares jep lajmin e kobshëm duke cituar edhe një fragment nga Kur'ani. Ngushllime familjareve!. ”Panorama” (prapa shkolles “Harry Fultz”). Poezi per vdekjen. Pesë ditë nga zhdukja e 23-vjeçarit nga Lipjani, nuk ka asnjë lajm. Tiranë, 21 nëntor 2013 - Politika është tronditur nga humbja tragjike e deputetit Sokol Olldashi, si pasojë e një aksidenti në aksin rrugor Tiranë- Elbasan. Të dielën u nis me një kombi-bus për në Lipjan. politikan te korruptum ,mafioz e kriminel pushtet i hajnave bandave shkaterrun shqiperin. ” (Muslimi 977, Tirmidhi 1054). Familja në pritje të Shqipdonit goditet nga vdekja e babait të tij, raporton T7 Të dielën u nis me një kombi-bus për në Lipjan. Ngushllime per humbjen e nenen kengeetarit alban skenderjt. Jeta eshte e shkurter jeten duhet ta jetojme per vete dhe jo per te tjeret. Prokurorja Villma Ruskoska ka njoftuar sot se procesi gjyqësor për organizatorët e 27 prillit të viti 2017 është. Ishte një ditë pazari dhe jo të gjithë shkonin në kishë. R por edhe i shprehi ngushllime familes se E. Krahas trashëgimisë kulturore në rrethinën e Ferizajt, e rëndësishme mbetet për hulumtim trashëgimia shpirtërore, e cila deri më tani, asnjë herë të vetme nuk është eksploruar nga ndonjë autorë ferizajas. Familja Bekaj nga Bllagaja e Pejes te ciles i ndihmuam ne nje inicjativ Humane para 3 diteve sot paska humb djalin e tyre 15 vjeqarin Argjentin ne nje aksident tragjik duke u kthy nga puna ku e punesuam para dy diteve te nje shok i imi ish bashkeluftetar i UÇK-se Haxhi Nikqi vetem e vetem qe te. Ajo Buqja do i plum koke,26 vjet ajo me benz 50 mij euro e dehur, me falni per keto shprehje o Njerz. Vizitoni portalin TeksteShqip per me shume tekste dhe klipe shqiptare. Mashtruesi pa nje pa dy u fut brenda dhe u prit sipas tradites. Vorrimi i te ndjerit behet sot ne ora 15:00 ne Studençan. Allahu e shperbleftë me Xhehnet Inshallah. Ani çfarë komenti :Dërguar nga AK, Berati më 19-01-2010 në 22:08 Duhen ndihmuar keta njerez qe te kalojne keto momente te veshtira per te bere nje jete disi normale. Gratë dilnin. -Kamer, çu e banja per hajr! - S'kam munsi, po masi po m'pret,qe po ja shtoj edhe dy mijë banka, ma shumë s'muj. Menjëherë pas tij ka vrarë edhe gruan e tij, bashkë me djalin dhe nusen e tij.